Вечір поетичного насторою

На черговому відкритиму засіданні клубу любителів книги "ЛітЕра" в центральній бібліотеці проведено вечір поетичного настрою: "Браво, поезіє!" Окрасою заходу стала книжково-ілюстрована виставка: "Поезія пера - мелодія душі". Присутні на святі поринули в словограй поезії, адже поезія - то свято душі і поета, і кожного хто читає та поціновує добірне поетичне слово. Найприємніші хвилини поетичної насолоди подарувала учнівська молодь літературного гуртка "Первоцвіт" гімназії П. Куліша, декламуючи вірші. Ліричні пісні на слова українських поетів виконала Н. Міщенко. Учасники дійства отримали гарний настрій, позитив емоцій, щирі посмішки, добрі слова!

Вечір поетичного настрою

Вечір поетичного настрою

Вечір поетичного настрою

Вечір поетичного настрою


Всесвітній день книги і авторського права

Літературна вечірка "Барви книжкової райдуги", присвячена Всесвітньому дню книги і авторського права відбулася в центральній бібліотеці. Гості заходу отримали море позитиву, хороші враження та святковий настрій від гри-суперечки: "Бібліо-млинці", музичної скриньки: "Мелодія весни", книжково-рекламної паузи: "Цікавинки звідусиль". Призерам акції: "Книжковий бульвар - 2014" вручено грамоти та подарунки, а також відбулася автограф-сесія:"Симфонія душі" з місцевими поетесами Ольгою Анцибор та Світланою Ілляшенко.

Всевсітній день книги

Всесвітній день книги

Всесвітній день книги

Всесвітній день книги


"Цілюще джерело Шевченкової музи"


"Все йде, все минає... та залишається пам'ять, добра слава про тих людей, що мандрують у світи у пошуках краю землі, у пошуках істини та правди", - таким словом розпочалося літературно-музичне віче: "Цілюще джерело Шевченкової музи". присвячене до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
Свою любов до творчості Великого Кобзаря висловили учасники заходу на Шевченковській трибуні, молоде покоління декламувало вірші на англійській, німецькій мовах, виконувались пісні на слова Т.Г. Шевченка. А також виготовлена постерна сесія "Невмируще Тарасове слово" та рекомендаційний бібліографічний покажчик "Тебе, Тарасе, не забудем, ні твої думи,ні слова". Завершилось віче Шевченківським гостинцем...літературно-музичне вічелітературно-музичне вічелітературно-музичне віче

Кiлькiсть переглядiв: 752

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.