Семінар-тренінг

Підвищуємо імідж публічної бібліотеки!!!
Змістовним і актуальним був семінар-тренінг "Складові успіху: PR - діяльності публічних бібліотек", який відбувся у центральній бібліотеці. Під час семінару акцентувалася увага на питання: основне поняття "бібліотечної реклами" інструментарій рекламної діяльності бібліотек та тробота по зв*язках з громадкістю для забезпечення якомога ширшого розповсюдження інформації про діяльність та послуг бібліотек ЦБС.
З візитною карткою "Давай розповімо про себе" виступили Марченко В.В., Богдан Л.І., які ознайомили з історією успіхів, інноваційними послугами та модельним розвитком своєї бібліотеки.
Бібліотекарі, які відвідали тренінг "Активні громадяни" - всеукраїнський марафон у м. Чернігові проінформували про можливості соціальної дії та інструменти впливу, організацією команд та веденя діалогу, планування та реалізацію соціальних проектів, про визначення шляхів розвитку громади. Закінчився семінар креативними завданнями, корисними вправами "Громада і ми", "Партнерство в громаді". Захід був насиченим, змістовним, цікавим.

семінар-тренінг

семінар-тренінг

семінар-тренінг

семінар-тренінг

Кiлькiсть переглядiв: 188

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.